Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, алюминиевые, двери межкомнатные
На главную | | | | | | | | | | | | | | Письмо
  Статьи: Стеклопакеты, заполнение     

Особливості склопакетів в мансардних вікнах

Раздвижные окна.

 

Особливості склопакетів в мансардних вікнах

06-06-2012

 
Просмотров: 3639

Склопакет займає основну площу вікна. У мансардних вікнах до нього ставлять вищі вимоги, оскільки ці вікна є частиною покрівлі. Поради експертів компанії VELUX допоможуть зорієнтуватися у широкому асортименті склопакетів та дізнатися більше про технології їх виготовлення та випробування.

Особенности стеклопакетов в мансардных окнах


З 2012 року в усіх моделях мансардних вікон VELUX доступний самоочисний безпечний склопакет (73). Простір між шарами скла у цьому склопакеті заповнюється аргоном. Інертні гази у вікнах VELUX використовуються для покращення тепло- та звукоізоляційних властивостей склопакетів. Гази аргон та криптон мають вищу щільність порівняно з повітрям. За рахунок цього, втрати тепла суттєво знижуються. Висока щільність газу створює в комплексі зі склом шарувате середовище, від якого, за законами акустики, відбивається більша частина звукових хвиль. Окрім підвищення опору теплопередачі склопакету, введення у міжскляний простір таких газів допомагає зменшити ймовірність появи конденсату всередині склопакету, а також підвищити його звукоізоляційні властивості.

Склопакет складається із 4 міліметрового зовнішнього гартованого скла 4 мм та внутрішнього скла, виготовленого за технологією триплекс, завтовшки 2х3 мм. Триплекс – це захисне багатошарове скло, що належить до класу безпечних та має підвищену міцність. Навіть під час удару, осколки такого скла не розлітаються у різні боки завдяки тому, що триплекс складається щонайменше із двох шарів скла, міцно склеєних між собою спеціальною полімерною субстанцією. Пошкоджений триплекс не потребує негайної заміни і продовжує функціонувати навіть у випадку серйозних вітрових чи дощових навантажень.
Компанія VELUX має широкий асортимент склопакетів для різних типів вікон та умов експлуатації:
- Звукоізоляційний склопакет (60), який у поєднанні зі спеціальними віконними накладками зменшує шум дощу на 7 Дб.
- Двокамерний енергозберігаючий склопакет (65), заповнений криптоном, із покриттям «анти роса». Цим склопакетом укомплектовано «Екcтра тепле» мансардне вікно. Спеціальне покриття «анти роса» зменшує ймовірність появи крапель вологи на зовнішній поверхні склопакету.
- Антивандальний склопакет (41), який відповідає найвищому класу безпеки Р5А, за європейськими нормами EN 356. Цей клас безпеки передбачає, що зразок витримав трикратне падіння сталевої кулі вагою 4,1 кг з висоти 9 м. Такий склопакет часто використовують у мансардних вікнах державних установ, банків чи посольств.

Стеклопакеты в мансардных окнах


Уся продукція компанії VELUX проходить низку випробувань. Ретельній перевірці піддаються всі вузли конструкції вікна - від склопакетів до рам і електроустаткування. Склопакети випробовуються на довговічність і відповідність заявленим параметрам на спеціально створеній установці, де склопакети піддаються багаторазовій зміні температур від високих до екстремально низьких, що моделює їх багатосезонне використання в реальних умовах.

Також випробуванням в екстремальних умовах піддаються і вікна у зібраному стані, на аеродинамічній установці, де створюються вітри ураганних швидкостей і сильні зливи, які випадають на мансардне вікно. Це дозволяє перевіряти існуючі конструкції вікон на герметичність.

Стеклопакеты для мансардных окнах


При виборі склопакету важливо звернути увагу на його клас безпеки. Так, наприклад, у 73 склопакеті вікон VELUX внутрішнє скло відповідає класу безпеки Р2А за стандартом EN 356 «Захисні стекла». Скло цього класу безпеки випробовується на стійкість до ударних навантажень. Сталева куля, діаметром 100 мм і масою 4,1 кг скидається тричі з висоти трьох метрів на зразок, що тестується. Вважається, що зразок витримав випробування, якщо куля не пробила скло.

Зовнішнє загартоване скло 73 склопакету на внутрішній поверхні має енергозберігаюче покриття Low energy (LOW-E), яке сприяє проходженню сонячної енергії і перешкоджає втратам теплової енергії. На зовнішнє скло цих вікон наноситься покриття Easy to Clean, яке під дією ультрафіолету сприяє розщеплюванню органічних забруднень на поверхні скла, що полегшує їх видалення. На склопакетах в моделі Екстра тепле вікно використовується інноваційне покриття Anti Dew, що перешкоджає утворенню роси на зовнішній поверхні склопакета. Практично на усі склопакети наноситься покриття для захисту від ультра фіолетових променів всередину приміщення, яке знижує рівень вигорання меблів і предметів інтер'єру.

 
Автор: VELUX

Страница компании в каталоге: VELUX

Отправить ссылку


Стеклопакеты, заполнение >>>
 
--
 
Окна, двери, фасады


  Поиск по каталогу  
 

Фурнитура AKPEN


  Авторизация  
 

Металлопластиковые окна, пластиковые окна ПВХ Copyright © 2007-2024. All rights reserved to OknoGrad.com.ua Межкомнатные двери
   
Рейтинг@Mail.ru   
www.OknoGrad.com.ua - оконный каталог: окна металлопластиковые (ПВХ), алюминиевые, деревянные; двери, фасады, жалюзи, роллеты.

Особливості склопакетів в мансардних вікнах.При использовании информации, ссылка (для интернет публикаций – гипперссылка) на www.OknoGrad.com.ua обязательна!
Администраторы не несут ответственность за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.
Copyright © 2007 OknoGrad.com.ua

Обмен ссылками

Обратная связь