Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, алюминиевые, двери межкомнатные
На главную | | | | | | | | | | | | | | Письмо
Новости
 

Конкурс від REHAU Вікна Нашого Міста вітає своїх переможців

 
Реклама
 

Конкурс від REHAU Вікна Нашого Міста вітає своїх переможців

05-11-2013

Конкурс від REHAU Вікна Нашого Міста вітає своїх переможців

Нарешті добіг кінця всеукраїнській шкільний конкурс від компанії REHAU «Вікна Нашого Міста», який тривав з 1 вересня до 1 листопада 2013 року, і настав час оголосити імена переможців.
Звичайно, обирати їх було важко, адже діти вражали не тільки формою викладення матеріалу і глибиною дослідження, але й інтерв’ю поважних містян, і технічним оформленням проекту, і, звичайно, підтримкою своїх вболівальників. Цьогорічне онлайн-голосування  згуртувало адміністрації шкіл та вчителів, однокласників і друзів, не оминуло і організаторів конкурсу  – компанію REHAU. Уявіть, команди зібрали близько 186 000 глядачів на сайті конкурсу, а за свої роботи в другому етапі отримали понад 49 300 «лайків». Неординарні проекти школярів  викликали  зацікавленість з боку ЗМІ рідних областей: про них розповідали на радіо і в  Інтернеті, вони стали зірками телевізійних новин та місцевої преси. Про них знають в рідних містах, а тепер познайомтесь і Ви:

Переможець за результатами голосування – команда «Ерудити», учасники – учні 11-А класу Зачепилівського ліцею №1, смт Зачепилівка, Харківська обл. http://konkurs.rehauvikna.com.ua/work/9/

Переможцями за вибором Журі конкурсу стали одразу двоє учасників. Як і минулого року, Журі виявилося складно віддати перевагу лише одній команді, тому пальму першості розділили:

«КАФА», учасники – учні 5-6-х класів Феодосійської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів, м. Феодосія http://konkurs.rehauvikna.com.ua/work/4/

«Hurricane», учасники – учні 10-А класу Гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка, м. Вінниця http://konkurs.rehauvikna.com.ua/work/31/

Вітаємо учасників із перемогою і нагадуємо, що на них чекають чудові подарунки від REHAU: засклення одного с класів для своїх шкіл, а також планшет для кожного з членів команд.

Окрім того, 11 команд (5 за результатами голосування та 6 за думкою журі) отримують заохочувальні призи – по 1 флеш-накопичувачу та бейсболці від компанії REHAU для кожного з учасників команд:
New Vision, м. Львів;
Smart Bunnies, м. Кременчук;
Mir Eco 2013, м. Миргород;
Ладомир, м. Володимир-Волинський;
Ni hao REHAU, м. Одеса;
Veni Vidi Vici, м. Вінниця;
REHAU Children, м. Тараща;
Malibu, м. Вінниця;
Avrora, м. Охтирка;
Українські патріоти, м. Радомишль;
Veritas, м. Лубни.

Дякуємо всім юним дослідникам за цікавість до історії власних міст, творчий ентузіазм і оригінальність, завдяки яким ми поринули у справжню подорож архітектурними пам’ятками України. Чекаємо у нових проектах від REHAU!


Автор: Rehau


Список новостей

Отправить ссылку


Новости рынка: окна, двери, фасады >>>
 
--
 

  Поиск по каталогу  
 

Фурнитура AKPEN


  Авторизация  
 

Металлопластиковые окна, пластиковые окна ПВХ Copyright © 2007-2024. All rights reserved to OknoGrad.com.ua Межкомнатные двери
   
Рейтинг@Mail.ru   
www.OknoGrad.com.ua - оконный каталог: окна металлопластиковые (ПВХ), алюминиевые, деревянные; двери, фасады, жалюзи, роллеты.

Конкурс від REHAU Вікна Нашого Міста вітає своїх переможців . Новости. Окно - GradПри использовании информации, ссылка (для интернет публикаций – гипперссылка) на www.OknoGrad.com.ua обязательна!
Администраторы не несут ответственность за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.
Copyright © 2007 OknoGrad.com.ua

Обмен ссылками

Обратная связь