Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, алюминиевые, двери межкомнатные
На главную | | | | | | | | | | | | | | Письмо
Новости
 

Компанія ЄФ-Пласт представляє Вікналенд - перші в Україні українські вікна

 
Реклама
 

Компанія ЄФ-Пласт представляє Вікналенд - перші в Україні українські вікна

31-01-2014

Компанія ЄФ-Пласт представляє Вікналенд - перші в Україні українські вікна

Компанія EF-Plast з гордістю заявляє, що є виробником ПВХ-профілю VIKNALAND для перших в Україні по-справжньому українських вікон. Що це означає?

Віднедавна у свідомості українців існує стереотип, що найкращі вікна бувають тільки німецького походження. Міф цей сягає корінням у постдефіцитні 90-ті роки, коли вся привезена з-за кордону екзотика вважалася беззаперечним еталоном якості. Так сталося і з першими на пострадянському просторі металопластиковими вікнами, які дійсно завозили з Німеччини. Правда, за шалені гроші та найчастіше як предмет розкоші.

У ті ж 90-ті в Україні почали масово з'являтися заводи, що виготовляють світлопрозорі конструкції та продають їх під виглядом німецьких. Такий тактичний хід цілком виправданий, адже бренд «німецькі вікна» вже давно вкоренився у свідомості наших співгромадян. Заповзятливим маркетологам залишалося тільки правильно вибудувати рекламну кампанію.

Отже, сьогодні на українському віконному ринку ситуація склалася наступна: покупець уже на підсвідомому рівні реагує на етикетку «німецький продукт», хоча істинно німецьких вікон в Україні немає взагалі! (Не будемо брати до уваги ексклюзивні дорогі конструкції, які привозять на замовлення.) Усі вікна, що продаються в Україні під виглядом німецьких, офіційно є українським продуктом, адже вони виготовлені безпосередньо в Україні. Навіть якщо профіль, з якого виготовляють ці вікна, має закордонне походження (зазвичай це країни Європи та Азії).

Але ТМ VIKNALAND руйнує міфи й ламає стереотипи. Компанія EF-Plast ніколи не соромилася свого походження й не прикривалася німецьким корінням. Ми відкрито заявляємо, що виробляємо профільні системи TM VIKNALAND в Україні на власному заводі в Сімферополі.

Більш ніж за 60 років світові технології зробили великий крок вперед. А це сприяло створенню найпотужніших підприємств із виробництва ПВХ-профілю в усьому світі, зокрема й в Україні. Тому завод EF-Plast оснащено сучасним обладнанням, тут проведено максимальну автоматизацію виробництва, а сировину постачають тільки відомі європейські виробники. Завдяки новітнім технологіям, системі контролю якості та високій кваліфікації персоналу EF-Plast входить до трійки лідерів України на ринку ПВХ-профілю.

Ми не вигадуємо неіснуючих характеристик нашого продукту. Ми відкрито говоримо про реальні переваги українських вікон VIKNALAND, створених з урахуванням погодних особливостей нашої країни. До того ж, вам не доведеться переплачувати за німецьку етикетку.

Отже, не обов'язково ставати німцем, щоб робити якісний продукт. І TM VIKNALAND - кращий тому доказ.


Автор: VIKNALAND

Страница компании в каталоге: VIKNALAND


Список новостей

Отправить ссылку


Новости рынка: окна, двери, фасады >>>
 
--
 

  Поиск по каталогу  
 

Фурнитура AKPEN


  Авторизация  
 

Металлопластиковые окна, пластиковые окна ПВХ Copyright © 2007-2024. All rights reserved to OknoGrad.com.ua Межкомнатные двери
   
Рейтинг@Mail.ru   
www.OknoGrad.com.ua - оконный каталог: окна металлопластиковые (ПВХ), алюминиевые, деревянные; двери, фасады, жалюзи, роллеты.

Компанія ЄФ-Пласт представляє Вікналенд - перші в Україні українські вікна. Новости. Окно - GradПри использовании информации, ссылка (для интернет публикаций – гипперссылка) на www.OknoGrad.com.ua обязательна!
Администраторы не несут ответственность за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.
Copyright © 2007 OknoGrad.com.ua

Обмен ссылками

Обратная связь