Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, алюминиевые, двери межкомнатные
На главную | | | | | | | | | | | | | | Письмо
Новости
 

REHAU і Партнери підтримали фестиваль науки

 
Реклама
 

REHAU і Партнери підтримали фестиваль науки

18-04-2014

REHAU і Партнери підтримали фестиваль науки

Цими днями в стінах Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбулось справжнє свято науки і техніки. За сприянням адміністрації навчального закладу та її ректора, професора Володимира Онищенка розпочав свою роботу фестиваль науки, головною метою якого було продемонструвати, як теорія і практика крокують пліч-о-пліч у підготовці майбутніх фахівців напрямку «Теплогазопостачання, вентиляція та теплоенергетика», а також налагодити співпрацю між кафедрами університету та сучасним виробництвом.

Більшість з учасників фестивалю – студенти-випускники, які не сьогодні-завтра постануть перед вирішенням питань модернізації старих будівель, а також проектування нових. Окрім використання альтернативних джерел енергії їм доведеться шукати шляхи збереження енергії та зменшення енерговитрат також і за рахунок сучасних світлопрозорих конструкцій. Саме цій актуальній темі в рамках заходу було присвячено відкриту мультимедійну лекцію, на яку запросили справжніх флагманів енергоефективного віконного виробництва: представників компаній REHAU, Glaströsch і виробничого об′єднання “ПластиКом” (м. Полтава).

Провідний менеджер REHAU Калініченко В.А. (м. Дніпропетровськ) познайомив слухачів з інноваційним профілем REHAU GENEO, а також можливостями виготовлення конструкцій з показником опору теплопередачі більше одиниці. Керівник комерційного відділу компанії Glaströsch Хорунжая М.В. презентувала технологію виготовлення як звичайного флоат-скла, так і з енергозберігаючим покриттям. В якості дієвого та зручного інструменту у проектуванні світлопрозорих конструкцій та їхньої технічної оцінки студентам було запропоновано програми REHAU-Planungsoftware Fenstertechnik та SILVERSTAR® glace, GLASTRÖSCH. Результати, отримані за допомогою цих програм, в подальшому можуть бути використані ними у курсових та дипломних проектах.

Переконатися у перевагах інноваційних технологій компаній студенти змогли на сучасному енергозберігаючому вікні, виготовленому з профілю REHAU GENEO на виробництві компанії «ПластиКом». Напередодні вікно було встановлено в лабораторії кафедри Теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики, де в реальних умовах студенти та аспіранти напрямку зможуть відслідковувати теплотехнічні показники конструкції, порівнюючи з показниками вікон старого зразка.

REHAU і Партнери завжди поруч з молодими спеціалістами.


Автор: REHAU

Страница компании в каталоге: Rehau


Список новостей

Отправить ссылку


Новости рынка: окна, двери, фасады >>>
 
--
 

  Поиск по каталогу  
 

Фурнитура AKPEN


  Авторизация  
 

Металлопластиковые окна, пластиковые окна ПВХ Copyright © 2007-2024. All rights reserved to OknoGrad.com.ua Межкомнатные двери
   
Рейтинг@Mail.ru   
www.OknoGrad.com.ua - оконный каталог: окна металлопластиковые (ПВХ), алюминиевые, деревянные; двери, фасады, жалюзи, роллеты.

REHAU і Партнери підтримали фестиваль науки. Новости. Окно - GradПри использовании информации, ссылка (для интернет публикаций – гипперссылка) на www.OknoGrad.com.ua обязательна!
Администраторы не несут ответственность за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.
Copyright © 2007 OknoGrad.com.ua

Обмен ссылками

Обратная связь