Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, алюминиевые, двери межкомнатные
На главную | | | | | | | | | | | | | | Письмо
Новости
 

Stekloplast в колоритній Грузії

 
Реклама
 

Stekloplast в колоритній Грузії

02-03-2017

Stekloplast в колоритній Грузії

Рівно рік тому, коли найкращі партнери Stekloplast сиділи в дружній компанії за столом на дилерському вечері в Буковелі, було обіцяно зустрітися ще раз тільки вже в колоритній Грузії. Компанія aluplast разом з Stekloplast дотримали свою обіцянку і доклали максимум зусиль, щоб ця поїздка відбулася.

Але головною умовою було не просто продавати вікна, а робити людей щасливими, а їхні життя більш комфортними, завдяки віконним і дверним системам aluplast.
І як кажуть із сірих буднів маємо два виходи: вокзал і аеропорт. Саме так розпочалася подорож дилерів. Спочатку на потязі до Києва, а потім - в аеропорту Бориспіль. І коли літак піднявся у небо партнери зрозуміли, що це не сон і попереду їх чекають яскраві пригоди.

Тбілісі чарує у будь-яку пору року, а величність гір і старовинність архітектури взагалі неможливо описати, це потрібно бачити своїми очима. І щоб не пропустити жодної пам’ятки, партнери запросили найдосвідченішого екскурсовода та вирушили вивчати величність цього міста.

В День усіх закоханих, дилери були в очікуванні семінару від aluplast. Привітальне слово взяв на себе директор Алюпласт Україна — Валерій Лихвар. Він підкреслив досягнення дилерів в цьому році, вручив дипломи і сертифікати на виставкові зразки для 6-х найкращих. Їх здивування не можливо передати, адже хто не мріє не тільки розповідати клієнтам про вікна , а також мати можливість продемонструвати їх, особливо з унікальним дизайном у вигляді алюмінієвих накладок aluskin. Також Валерій вручив нагороду чарівній засновниці Stekloplast – Наталії Єремеєвій. Директор з продажу в Східній Європі Олександр Клотц зазаначив, що він дуже радий бачити усіх дилерів з України в практично незмінному складі. Це ще раз підкреслює ідею «family business», яку підтримують обидві компанії. Час може пролітати не помітно, особливо коли рівень зацікавленості до нових продуктів нестримно росте, а саме до ставнів, рольставнів, розсувних систем та систем провітрювання. Олександр зумів утримати увагу всіх присутніх до останньої хвилини та відповісти на всі запитання.

Дилерский вечір того дня був наповнений чудовими п’янкими винами та вишуканими смачними стравами, а також виступом грузинського народного балету і нескінченної кількості тостів.

Ранок наступного дня був досить важким, але коли саме повітря надихає на подвиги, втримати себе неможливо. Тому партнери продовжили екскурсію. Найяскравішою пригодою для усіх було відвідування першої столиці Грузії- місто Мцхеті. Коли ти відвідуєш це невелике містечко, відчуваєш трепет поколінь грузинів, адже Мцхеті — фактично є сердцем грузинської цивілізації. Старовинні храми відображають усю культуру та шедевральну архітектуру того часу.

Кожен партнер відмітив, що Тбілісі - це яскрава суміш великих стародавніх соборів та напівзруйнованих фортець, старовинних кварталів і колоритних двориків з ажурними балками, радянських будівель та ультрасучасних бізнес-центрів. І тільки тут можливо отримати незабутні емоції від відпочинку у старовинному місті з широкою душею. На цій позитивній ноті партнери попрощалися один з одним і домовились зустрітися в наступному році в новому місті


Автор: Aluplast

Страница компании в каталоге: aluplast


Список новостей

Отправить ссылку


Новости рынка: окна, двери, фасады >>>
 
--
 

  Поиск по каталогу  
 

Фурнитура AKPEN


  Авторизация  
 

Металлопластиковые окна, пластиковые окна ПВХ Copyright © 2007-2024. All rights reserved to OknoGrad.com.ua Межкомнатные двери
   
Рейтинг@Mail.ru   
www.OknoGrad.com.ua - оконный каталог: окна металлопластиковые (ПВХ), алюминиевые, деревянные; двери, фасады, жалюзи, роллеты.

Stekloplast в колоритній Грузії. Новости. Окно - GradПри использовании информации, ссылка (для интернет публикаций – гипперссылка) на www.OknoGrad.com.ua обязательна!
Администраторы не несут ответственность за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.
Copyright © 2007 OknoGrad.com.ua

Обмен ссылками

Обратная связь