Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, алюминиевые, двери межкомнатные
На главную | | | | | | | | | | | | | | Письмо
  Статьи: Рынок: окна, двери, фасады     

Мансардні вікна - ефективне освітлення і комфортний клімат

 

Мансардні вікна - ефективне освітлення і комфортний клімат

01-04-2013

 
Просмотров: 2221

У ніч із 30 на 31 березня Україна, як і ще майже 80 країн світу, офіційно перейшла на «літній час». Стрілки годинників у нашій країні переводяться на годину двічі на рік: в останню неділю березня – на годину вперед, а в останню неділю жовтня – на годину назад.

Летнее время


Початок нового періоду зі значною кількістю сонячного світла – гарна новина для багатьох людей, котрі страждають від браку енергії, або навіть депресії під час затягнутої і темної зими. Виходячи із давньої традиції – забезпечувати надходження денного світла і свіжого повітря в будівлі через дах, Група компаній VELUX знає, що денне світло є життєво важливим джерелом енергії для усіх людей.

Декілька досліджень показали, що денне світло позитивно впливає на наше здоров’я і ефективність, а також на нашу уважність і здатність до навчання, а також на благополуччя в цілому.

Перехід на літній час допомагає наблизити адміністративний час до сонячного, іншими словами – максимально ефективно використовувати ресурс денного світла. На початку ХХ століття основним аргументам впровадження щорічного переходу на літній час стала економія електроенергії. Проте сьогодні експерти трактують цей захід ширше: перехід знижує навантаження на навколишнє середовище і сприяє збереженню природних ресурсів, необхідних для виробництва електроенергії.

Цінність денного світла усвідомлюють не лише екологи та економісти, але і бізнес. Наприклад, в основі діяльності найбільшого світового виробника мансардних вікон – Групи компаній VELUX – лежить забезпечення екологічно-свідомого мешкання в будинках. Зокрема, в VELUX вважають, що всі будинки мають бути нейтральними в плані викидів CO2 та забезпечувати найкращі умови для здорового, комфортного внутрішнього клімату завдяки великій кількості денного світла та свіжого повітря.

Останньому сприяє використання мансардних вікон для забезпечення ефективного освітлення та провітрювання мансардних приміщень будівель. Ще засновник Групи компаній VELUX Віллум Канн Расмуссен виголосив у далекому 1945 році один із основоположних принципів діяльності VELUX: «Ми – інженери денного світла». Саме мансардні вікна найефективніше забезпечують доступ денного світла у приміщення: вони пропускають на 30-40% більше світла, аніж вертикальні. До того ж, світло від мансардних вікон поширюється рівномірно по всьому приміщенню, забезпечуючи його цілковите освітлення.

Екологічно доброзичлива філософія, прикладом якої є ініціатива переходу на літній час, набирає наразі популярності у всіх розвинених країнах. Спорудження екологічно-свідомих помешкань із мансардними приміщеннями, освітленими при допомозі мансардних вікон, стає поширеною тенденцією також і в Україні. Адже турбота про майбутнє нашої планети – справа не лише окремих держав та великих приватних компаній, але і, передовсім, екологічно свідомих громадян.

 
Автор: VELUX

Страница компании в каталоге: VELUX

Отправить ссылку


Рынок: окна, двери, фасады >>>
 
--
 
Окна, двери, фасады


  Поиск по каталогу  
 

Фурнитура AKPEN


  Авторизация  
 

Металлопластиковые окна, пластиковые окна ПВХ Copyright © 2007-2021. All rights reserved to OknoGrad.com.ua Межкомнатные двери
   
Рейтинг@Mail.ru   
www.OknoGrad.com.ua - оконный каталог: окна металлопластиковые (ПВХ), алюминиевые, деревянные; двери, фасады, жалюзи, роллеты.

Мансардні вікна - ефективне освітлення і комфортний клімат.При использовании информации, ссылка (для интернет публикаций – гипперссылка) на www.OknoGrad.com.ua обязательна!
Администраторы не несут ответственность за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.
Copyright © 2007 OknoGrad.com.ua

Обмен ссылками

Обратная связь