Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, алюминиевые, двери межкомнатные Окна Прок
На главную | | | | | | | | | | | | | | Письмо
  Статьи: Двери, входные группы     

Вхідні двері - дизайнерські та технічні рішення

Продажа домена

 

Вхідні двері - дизайнерські та технічні рішення

08-04-2013

 
Просмотров: 1812

Вхідні двері - це цілий світ, оскільки вони об'єднують незліченні елементи і функції, і є складними конструкціями. Тому проектування дверей завжди є нетривіальним архітектурним завданням, і нам було дуже цікаво брати участь у цьому конкурсі «Двері в майбутнє», - так пояснила свою мотивацію Petra Elfriede Gumbrecht. Її архітектурне бюро Bau3, що має шість співробітників, займається переважно громадськими будівлями і проектами реконструкції. Саме тому вони відштовхувалися від ідеї багатофункціональних дверей, якы можна було б застосувати в будівлі будь-якого типу.

Входная дверь


Спільно з Richard Burger з фірми TrendTuren вони спочатку визначили всі функції, які повинны будуть виконувати вхідні двері в майбутньому. «На даний момент в конструкціях дверей не використовуються всі можливості, які дають сучасні технології щодо їх стабілізації, освітлення, комунікацій, теплоізоляції і безперешкодного доступу, хоча ці технології вже зараз частково користуються попитом», - пояснює Richard Burger. Його підприємство вже 80 років, протягом трьох поколінь, займається цією тематикою, і з 2009 року спеціалізується на вхідних дверях. «Тому для нас було важливо представити проект, який з одного боку в повній мірі використовує можливості сучасних технологій, а з іншого - є оптимальним з точки зору виготовлення і монтажу», - каже пан Burger.

На основі цієї концепції Bau3 і TrendTuren об'єднали в єдину конструкцію всі істотні елементи входу - і панель управління, і поштовий ящик, і освітлення. Це обрамлення підходить для нових і старих будівель, і разом разом із знімною дверною панеллю, подібною знімному корпусу мобільного телефону, дозволяє задовольнити будь-які художні запити господаря.

Конструкция дверей


Особлива увага приділялася питанням світлової техніки, яка, з одного боку, повинна висвітлювати вхід і створювати затишну атмосферу, з іншого - подавати світлові сигнали тривоги в разі аварії. Крім того, вхід повинен бути зручним для всіх, навіть для людей з обмеженими можливостями. Сюди відносяться не тільки збільшені габарити дверей, але і єдина дисплейна панель керування дверима, розташована на рівні людського зросту. Ця панель навіть дозволяє двосторонній обмін повідомлення між мешканцями та відвідувачами.

Для поштової скриньки команда знайшла оригінальне рішення, яке на 100% відповідає вимогам енергетичної ізоляції дверного полотна, і в той же час забезпечує зручний доступ зсередини приміщення.

Журі відзначило цей проект також і за повноту охоплення всіх розділів теми Вхід до Будинку: архітектурне рішення, поряд з високою концентрацією технічних засобів, передбачає індивідуальність і великий вибір варіантів. І в той же час воно може бути стандартизовано і застосовуватися, як в новобудовах, так і в старих будинках.

 
Автор: Прес-служба VBH

Отправить ссылку


Двери, входные группы >>>
 
 
Окна, двери, фасады


  Поиск по каталогу  
 

Фурнитура AKPEN


  Авторизация  
 

Металлопластиковые окна, пластиковые окна ПВХ Copyright © 2007-2019. All rights reserved to OknoGrad.com.ua Межкомнатные двери
   
Рейтинг@Mail.ru   
www.OknoGrad.com.ua - оконный каталог: окна металлопластиковые (ПВХ), алюминиевые, деревянные; двери, фасады, жалюзи, роллеты.

Вхідні двері - дизайнерські та технічні рішення.При использовании информации, ссылка (для интернет публикаций – гипперссылка) на www.OknoGrad.com.ua обязательна!
Администраторы не несут ответственность за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.
Copyright © 2007 OknoGrad.com.ua

Обмен ссылками

Обратная связь