Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, алюминиевые, двери межкомнатные
На главную | | | | | | | | | | | | | | Письмо
  Статьи: Металлопластиковые окна     

ТМ Trocal – 150 років інновацій

Раздвижные окна.

 

ТМ Trocal – 150 років інновацій

05-10-2015

 
Просмотров: 2691

Історія німецької ТМ Trocal бере свій початок від компанії «Alfred Nobel u Co», заснованої в червні 1865 року знаменитим шведським хіміком і промисловцем Альфредом Нобелем. Пізніше вона була перейменована в «Dynamit Nobel AG». У рамкам її діяльності в 1886 році в Тройсдорфі було створено хімічне підприємство, орієнтоване на виготовлення вибухових речовин і штучних матеріалів. У 1949 році на його базі побудували завод з виробництва пластмас.

Оконный профиль


У 1954 році тут розробили і представили перший у світі металопластиковий профіль з покриттям з екструдованого м'якого ПВХ. У середині 60-х актуальну новинку стали випускати під ТМ Trocal. З тих пір вона вважається творцем першого в світі металопластикового вікна серійного виробництва, яке також іменували за назвою міста, де знаходився завод, «тройсдорфскім дивом».

Протягом усієї своєї історії ТМ Trocal славилася своїми багатими традиціями та інноваційним розробками. Фактично всі значущі винаходи у сфері виготовлення металопластикових вікон були запропоновані цим брендом.

Справжній переворот у виробництві віконних конструкції викликали багатокамерні профільні системи, розроблені в 1967 році. У 1972-му ТМ Trocal представила перші в світі кольорові профілі, які були вироблені за допомогою методу коекструзії. У 1987-му був презентований кутовий з'єднувач дверних стулок, що став за кілька років безумовним стандартом.

Оконный профиль 2


У 1988 році ТМ Trocal входить до Асоціації з охорони навколишнього середовища, яка об'єднує відомих німецьких виробників пластиків. Тоді ж Trocal випустила перший профіль на основі вдруге переробленого ПВХ, використовуючи технологію рециклінгу. Сучасний пластик розрахований на 10 циклів повторної переробки, при цьому він не втрачає своїх основних властивостей. У 1992 році ТМ Trocal стала першою у використанні захисних алюмінієвих накладок для зовнішньої поверхні профілю. А в 2004-му все виробництво систем для металопластикових вікон було переведено на унікальну технологію greenline, при якій шкідливі свинцеві стабілізатори замінені безпечними сполуками кальцію і цинку.

Сьогодні ТМ Trocal – це інноваційні профільні системи для металопластикових вікон, які характеризуються високою енергоефективністю та підвищеною звукоізоляцією, відрізняються надійністю і довговічністю, мають гарні протизламні властивості. Крім того, завдяки своїм естетичним параметрам і сучасним розробкам, вони дозволяють втілювати в реальність будь-які неординарні дизайнерські ідеї.

 
Автор: TROCAL

Страница компании в каталоге: Trocal

Отправить ссылку


Металлопластиковые окна >>>
 
--
 
Окна, двери, фасады


  Поиск по каталогу  
 

Фурнитура AKPEN


  Авторизация  
 

Металлопластиковые окна, пластиковые окна ПВХ Copyright © 2007-2024. All rights reserved to OknoGrad.com.ua Межкомнатные двери
   
Рейтинг@Mail.ru   
www.OknoGrad.com.ua - оконный каталог: окна металлопластиковые (ПВХ), алюминиевые, деревянные; двери, фасады, жалюзи, роллеты.

ТМ Trocal – 150 років інновацій.При использовании информации, ссылка (для интернет публикаций – гипперссылка) на www.OknoGrad.com.ua обязательна!
Администраторы не несут ответственность за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.
Copyright © 2007 OknoGrad.com.ua

Обмен ссылками

Обратная связь