Фурнітура для вікон та дверей зі знаком якості
Окно-Grad: пластиковые окна, окна ПВХ, алюминиевые, двери межкомнатные
На главную | | | | | | | | | | | | | | Письмо
  Статьи: Алюминиевые окна, двери     

Алюмінієві відливи від «АЛЮТЕХ» - практична естетика

Раздвижные окна.

 

Алюмінієві відливи від «АЛЮТЕХ» - практична естетика

20-02-2012

 
Просмотров: 4238

Алюмінієві віконні та балконні відливи до недавнього часу поставлялися в РБ тільки зарубіжними компаніями і тому були по кишені лише досить забезпеченим замовникам. Доступною альтернативою імпорту стали продукти компанії «Алютех». Вони в кілька разів дешевше і при цьому анітрохи не поступаються в якості зразків, що поставляються з-за кордону.

Використання алюмінієвих відливів «Алютех» дозволяє радикально знизити витрати на комплексне оформлення віконних прорізів, проводити роботи по реконструкції та оновлення існуючих або будівництва нових будинків. Даний продукт являє інтерес для виробників вікон всіх типів, підрядних організацій, дизайнерів і архітекторів - усіх тих, хто працює в області будівництва тва і реконструкції.

Алюмінієві відливи виготовляються на уніфікованому сучасному обладнанні - згинальному пресі і ролформінгових лініях з листа товщиною 1 мм. Поверхня алюмінію попередньо знежирюється і хромується, покривається фарбою і двошаровим лаком з випаленням по методу Coil-Coating для додання виробу необхідної міцності. Додатковий захист від пошкодження відливів при монтажі і транспортуванні забезпечує поліетиленова плівка.

В результаті продукт набуває особливої стійкість навіть до тривалого впливу атмосферних опадів (включаючи кислотні дощі), перепадів температур від мінус 40 до плюс 80 градусів. Відплив мало схильний до стирання і подряпин, стійкий до палевому забруднення, поверхня добре очищається водою, зберігає акуратний зовнішній вигляд протягом десятків років.

Ще недавно забудовникам доводилося мати справу з віконними відливами довжиною до 3 ... 4 метрів - їх майже завжди потрібно було обрізати, втрачаючи зайвий метал і зовсім не зайві гроші. Тому початок випуску шестиметрових виробів на «Алютех», що дозволяють комбінувати в одному шматку відливи різних довжин, було позитивно сприйнято споживачами.

Сьогодні зі складів компанії пропонуються стандартні типорозміри відливів - WE 90, 110, 130, 150, 165, 180, 205, 225, 250, 280, 320, 360 (цифри позначають ширину площині відливу в міліметрах). Таким чином, номенклатура досить деталізована і дозволяє підібрати відлив практично для будь-якого вікна. Базові квітами пропонованих виробів - білий і коричневий - з архітектурної точки зору цілком гармонійно поєднуються з більшістю колористичних рішень фасадів.

За бажанням можна придбати відливи в комплексі з відпливними накладками (бічними заглушками), а також кронштейном опорним (у випадку, якщо довжина відливу перевищує 1300 мм).

Як матеріал для відливних накладок використовується пластик АВС, стійкий до атмосферних і механічних впливів, перепадів температур і УФ-випромінювання. На відміну від поширених зараз полістиролу і поліетилену, вироби з пластика АВС довгий час не змінюють колір і не тріскаються. Бічні накладки виготовляються для всіх типорозмірів відливів. Базові кольори - білий і коричневий.

Компанія «Алютех» виготовляє опорні кронштейни з екструдованого алюмінієвого профілю товщиною 4 мм. Використання цих елементів збільшує жорсткість конструкції, забезпечує консольну установку віконних відливів, мінімізує вплив сильних вітрових навантажень і підвищує стійкість до силових дій. Кронштейни також значно покращують показники шумопоглинання.

За будівельним нормам кронштейни опорні слід використовувати при монтажі віконних відливів довжиною понад 1300 мм. Крок між опорними елементами не повинен перевищувати 650 мм. Край віконного відливу повинен знаходитися на відстані 50 ... 70 мм від зовнішньої площини стіни.

Лабораторні тести і багатий досвід практичної експлуатації підтвердили універсальність і високу функціональність конструкції, зручність використання при виконанні монтажних робіт.

Більш детальну інформацію про алюмінієвих відливах та інших продуктах з товарної номенклатури компанії готові надати фахівці ТОВ «Алютех-К». Високий авторитет провідного вітчизняного виробника відкриває прекрасні комерційні перспективи для великих корпоративних замовників і регіональних дилерів - всіх тих, хто потребує комплексної і своє тимчасової постачання інноваційних продуктів, зацікавлений в стабільному, продуктивному та взаємовигідній співпраці.

 
Автор: Прес-центр «АЛЮТЕХ»

Страница компании в каталоге: Alutech

Отправить ссылку


Алюминиевые окна, двери >>>
 
--
 
Окна, двери, фасады


  Поиск по каталогу  
 

Фурнитура AKPEN


  Авторизация  
 

Металлопластиковые окна, пластиковые окна ПВХ Copyright © 2007-2024. All rights reserved to OknoGrad.com.ua Межкомнатные двери
   
Рейтинг@Mail.ru   
www.OknoGrad.com.ua - оконный каталог: окна металлопластиковые (ПВХ), алюминиевые, деревянные; двери, фасады, жалюзи, роллеты.

Алюмінієві відливи від «АЛЮТЕХ» - практична естетика.При использовании информации, ссылка (для интернет публикаций – гипперссылка) на www.OknoGrad.com.ua обязательна!
Администраторы не несут ответственность за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса.
Copyright © 2007 OknoGrad.com.ua

Обмен ссылками

Обратная связь